Orjinal Hislon Saat Modelleri Sadece Modasaat.com’da

İnsanların hayatında saatlerin hayatınızda ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu öneme layık mükemmel saatler üretmeye çalışıyoruz. Her şeyi saatler yardımı ile planlıyoruz. Yemeklerinizi saat ayarı ile pişiriyorsunuz eşinizi saat yardımı ile gelişini planlıyorsunuz ve daha birçok şeyi saatler yardımı ile ayarlıyorsunuz. Biz bunun farkındayız ve sizleri yarı yolda bırakacak saatler bulundurmuyoruz. devamini oku ..

İnternetten Film İzlemek

İnternet günümüzde artık tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan bir araç haline gelmiştir. İnternet sayesinde birçok insan artık pek çok ihtiyacını karşılayabilmektedir. Günümüzde en popüler iletişim ve eğlence aracı internettir. Televizyon veya radyo gibi birçok araç günümüzde popülerliğini yitirmiş yerine internete bırakmıştır.
İnternet güzel vakit geçirmek eğlenmek haber veya bilgi edinmek amaçları ile kullanılmaktadır. Birçok site günümüzde devamini oku ..

Power Fm İle Müziğin Ritmine Kendini Kaptır

Power Fm ile Türkçe müzik dinlemenin keyfine varın.7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren radyo, müzik şölenine sizleri davet ediyor. Hit olan ve yeni çıkan albümleri ilk bu adresten dinleyebilirsiniz. Eğlenceli dakikalar geçirmenizi garantileyen Power Türk, unutulmayan şarkıları sizlerle paylaşıyor. Duygusal parçalar ile hüzünlenecek, hareketli şarkılar ise de müziğin ritmine kapılacaksı devamini oku ..

Pal Station

Yabancı müzik severlerin vazgeçilmez radyosu Pal Station, en güncel albüm haberleri, en son çıkan yabancı parçalar, en hit gruplar, konser, etkinlikler ve albüm bilgileri gibi yabancı müziğe dair her türlü bilgiyi paylaşan, gençlerin ve yabancı müzik severlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Merkez stüdyosu İstanbul’da olan Radyo Pal Station , Ankara, İzmir ve Bursa gibi şehirlerden de 106.6 frekansın devamini oku ..

En hit Pal Fm

Genç ekibi, tüm zamanların en iyi hitlerinin yanı sıra Fransızca, İtalyanca, Yunanca gibi Uluslararası hitlerini de dinleyicileriyle buluşturuyor. Radyolarda pek duyulmayan Rusça, Hintçe ve Arapça şarkı listelerini de çeşitli kaynaklardan sağlayarak geniş ve çeşitli arşiv çalışmaları yapan ntv radyo canlı yayınları dinleyiciler tarafından da sevilmektedir. Radyo palstation ın dinleyici kitlesinin en yoğun olduğu yer Marmara bölgesidir. devamini oku ..

Pal Fm

‘Müziğin Türkçesi’ sloganıyla kurulduğu günden bu yana türkçe müzik severlerin vazgeçilmez radyosu haline gelen Pal Fm, en güncel albüm haberleri, en son çıkan türkçe pop parçalar, en hit gruplar, konserler, etkinlikler ve albüm bilgileri gibi türkçe müziğe dair her türlü bilgiyi paylaşan, gençlerin ve pop müzik severlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Merkez stüdyosu İstanbul’da olan devamini oku ..

Numberone Fm

6 Temmuz 1992 yılında Ömer Karacan tarafından Londra’da kurulan Numberone Fm, 1994 yılından itibaren Ali Karacan tarafından İstanbul merkezli olmak üzere yayın hayatını devam ettirmektedir. Türkiye’de yayın yapan ilk radyolardan biri olma özelliğini taşıyan Numberone Fm, yabancı müzik yayını yapmaktadır. Yabancı Pop, Rock, R&B gibi farklı müzik tarzlarında her yaştan ve kesimden dinleyici devamini oku ..

Number one fm

Number one radyo, merkezi İstanbul’da olan ulusal bir radyo kanalıdır. Karasal yayının yanı sıra Türksat 2A Uydusu üzerinden de dinlenebilmektedir. 1992 yılında Londra’da Ömer Karacan tarafından kurulmuş Türkiye’ye yayın yapan ilk radyolardan biridir. 1994 yılında İstanbul’daki stüdyolarına taşınarak buradan yayın yapmaya başlamıştır.Number one fm dinleyenlerin b devamini oku ..

Ntv Spor

Yayın hayatına 16 Eylül 2009’da başlayan Doğuş Holding Grubu üyesi, İstanbul’dan 87.7 frekansıyla yayın yapan Ntv Spor Radyo, Türkiye’nin en kaliteli ve dürüst radyo programlarıyla dinleyicileriyle buluşuyor. Futboldan, basketbola, tenisten, ralliye bir çok spor dalında haber ve yayın yapan Ntv Spor Canlı olarak da internet üzerinden dinlenebiliyor. Bahis oyunları tiyolarından, futbol taktiklerine, NB devamini oku ..

En iyi spor kanalı

3 Aralık 2001’de yayına başlayan radyo ntv spor, ekonomiden spora hayatın tüm alanlarından haberleri ve gelişmeleri mikrofona taşıyor. Türkiye’nin 53 merkezinden yaptığı yayınla dinleyiciye ulaşan radyo ntv spor, gün boyu  haber kuşaklarına, gece ve hafta sonu yayınlarında ise müzik ve spor programlarına yer vermektedir. Türkiye Futbol Ligi maçları, uzman yorumcular tarafından stattan devamini oku ..

Ntv Radyo

Türkiye’nin 53 değişik merkezinden 13 Aralık 2001’de yayın hayatına başlayan Ntv Radyo, haberden müziğe, belgeselden sinemaya bir çok konuda güncel bilgiler paylaşan ve kaliteli radyoculuk anlayışıyla dinleyici kitlesini her geçen gün genişleten bir radyodur. Yayın hayatına başladığı günden beri, alanında usta programcılar ve son teknolojiler ile adından söz ettiren, Türkiye’nin en çok dinlenen rad devamini oku ..

Mydonese Türk Pop

Yayın hayatına 12 Ocak 1998’de başlayan ve çok kısa süre içerisinde Türkiye’nin en popüler radyo istasyonlarından biri olan radyo mydonese ; attığı her adımın radyo yayıncılığı adına gelişimler içermesini ilke edinmiş bir kurum kimliği taşımaktadır. Radyo Mydonose türk radyosu için deneyimli ekibi yayın hayatındaki 4. yılının ardından Mydonose Türk Pop pr devamini oku ..

Moda Fm

Radyo Moda Fm Stüdyolarında dünyanın önde gelen otomasyon sistemi, digital onair ve produksiyon mixerleri kullanılmaktadır. Sistemler tam yayın kontrolü ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Otomasyon sistemi Master Control ve Selector olarak iki ana yazılım ile kontrol edilmektedir. Ayrıca Sistem bünyesinde 24 saat kayıt yapabilme özelliğine sahip (Tracker) kayıt sistemi de bulunmaktadır. Böylece son teknoloji kullanılarak yapılan radyo moda canlı< devamini oku ..

Metro Fm

14 Temmuz 1992’de yayın hayatına dünyaca ünlü grup Queen’in ‘Radio Ga Ga’ şarkısıyla başlayan Metro Fm, Türkiye’nin ilk özel radyolarından biridir. Uzan Grubu tarafından kurulan Radyo Metro Fm, Süper Fm, Joy Fm, Joy Türk gibi radyolarla birlikte 2009 yılında Spectrum Medya tarafından satın alınmıştır. Türkiye’nin ilk ve en iyi yabancı pop müzik radyosu olarak kendini tanıtan Metro Fm, devamini oku ..

Lig Radyo

Ocak 2006 yılında yayın hayatına başlayan Lig Radyo, Akşam ve Güneş Gazetesi, Sky Türk Televizyonu, Alem Dergisi gibi sektörünün ileri gelen isimlerine ev sahipliği yapan TürkMedya Grubu’na bağlıdır. Marmara bölgesinde 10 merkezden yayın yapan Lig Radyo Türkiye’nin sen büyük spor radyosu olma özelliğini taşımaktadır. Kaliteli ve deneyimli programcı kadrosu ve dinamik yayın anlayışıyla doğru v devamini oku ..

Kral Pop

Türkiye’nin rakipsiz radyosu Kral Pop Fm, İstanbul 94.7 frekansıyla müzikten güncel haberlere, radyo programlarından etkinlik haberlerine kadar geniş bir yayın skalasına sahip Kral Tv, Kral Pop Radyo, Kral Radyo gibi birçok yayın alanı mevcut. Müzik piyasasının nabzını tutan ve yön veren Kral Pop Fm 1 Mart 2011’de yani kurulduğu günden bu yana kadar düzenlediği yarışmalar ve müzik ödü devamini oku ..

Kral Fm

Türkiye’nin rakipsiz radyosu Kral Fm, İstanbul 92.0 frekansıyla müzikten güncel haberlere, radyo programlarından etkinlik haberlerine kadar geniş bir yayın skalasına sahip Kral Tv, Kral Pop Radyo, Kral Radyo gibi birçok yayın alanı mevcut. Müzik piyasasının nabzını tutan ve yön veren Kral Fm kurulduğu günden bu yana kadar düzenlediği yarışmalar ve müzik ödülleriyle adından sıkça bahset devamini oku ..

Kral Fm

Türkiye’nin en çok dinlediği radyo Kral Fm kaliteli yayınları ile yıllardır dinleyicilerinin gönlünü mest etmeyi başarmıştır. Toplumun her kesiminden dinleyiciye ulaşmıştır Kral FM radyo…2008 yılı itibariyle ise Doğuş Yayın Grubu bünyesine geçerek zirveyi kimsenin eline bırakmamıştır.Her tarz müziğe yer veren radyo kral fm genellikle arabesk,fantezi,Türk Halk müziğ devamini oku ..

Klas Fm

Radyo klas fm ulusal yayın yapan kaliteli müzik kanallarından biridir. Sitesinde müzik dışında magazine de yer veren klas fm her şekilde dinleyicisinin kalbini kazanmayı başarmıştır. Türkçe pop şarkılara yer veren klas fm İstanbul’dan yayınlarını gerçekleştirmektedir. Radyo Klas Fm Türkçe müzik yayını yapan merkezi yurt dışında bulunan radyo bir radyo kana devamini oku ..

Seni Arayan Numaranın Kim Olduğunu Öğren

Günümüzde hayatımızın hızla değiştiği ve gittikçe kolaylaştığını görmekteyiz. Bu akıl almaz değişimi çok çabuk kabullenip hayatına uygulayabilenler oldukça rahat ve hızlı hareket edebilmektedir. Hayatımızın her anında çok büyük kolaylıklar ve güzellikler sağlayan teknolojinin bizlere armağan ettiği en büyük nimetlerin başında şüphesiz internet gelmektedir. İlk ortaya çıktığı andan bu yana oldukça yaygınlaşan ve hayatımızın vazgeçilmez bir devamini oku ..