Radyo Tempo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...

Manisa’nın en geniş yayın alanına sahip radyosudur.”TEK RAKİBİMİZ TEMPOMUZ” sloganı ile yayın yapan Radyo Tempo, profesyonel yayıncılığın getirdiği en gelişmiş cihazlarla donatılmış, sahip olduğu 3 stüdyo ile her türlü yayını (konuklu, konferans, bant, canlı yayın)yapabilme olanağına sahiptir. Yayında kullanılan digital donanımın yanı sıra, bilgisayarlarla desteklenmiş bir kurgu – kayıt ünitesine de sahip olan Radyo Tempo, her türlü prodüksiyonu kendi bünyesinde gerçekleştirebilmektedir. Kullandığı cihazlar ve stüdyo dizaynı ile Radyo Tempo, Manisa’da ilk ve tek olmanın özelliğini ve ayrıcalığını yaşıyor.

Haber servisi ve internet aracılığıyla, Manisa Türkiye ve Dünyadaki güncel ve flash haberleri en hızlı, en doğru ve objektif bir anlatımla aktaran Radyo Tempo, gün içerisinde ki canlı haber bültenleriyle de anında dinleyiciye ulaştırıyor.Radyo Tempo, teknik donanıma yaptığı yatırımın yanı sıra, bünyesinde bulundurduğu nitelikli personele yatırım yapmayı da yayıncılığın gereği sayıyor. Kurum içi mesleki eğitimi periyodik aralıklarla sürdüren Radyo Tempo, yayıncılıkta insanın üretkenliğini teknolojik gelişmelerle kaynaştırarak kendisini durmaksızın yenilemeye çalışıyor.
Radyo Tempo Yönetim Kurulu Başkanı Şerif NALÇAKAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat PEHLİVAN ‘’Radyo Tempo; yenilikçidir. Her geçen gün yayın anlayışına farklı bir şeyler kattığımıza inanıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Amacımız her zaman en iyisini ve en farklısını sunarken, insanları sıkmadan yeni ve güzel şeyler verebilmek. Yenilikçi ve gelişimci anlayışımızla Manisa da bir ilke imza attık. Türk Patent Enstitüsünden isim patentini alarak, markalaşmanın da gururunu yaşıyoruz. Manisa’da ilk ve tek, Radyo Tempo artık bir marka! Bizler Radyo Tempo olarak, güzellikleri başarı ile gerçekleştirmek için, hedefe doğru atılan tüm imzaların arkasındayız. Müziği anlatmak, paylaşmak adına iyi olan her şeyin yanında ve sevdiğiniz tüm müziklerle dinleyicilerimizin kulağındayız.

Radyo Yayını Birkaç Saniye İçinde Başlayacaktır, Radyo Çalmıyorsa Sayfayı Yenileyiniz ( Klavyeden F5'e Basınız..)

İstekleriniz / Yorumlarınız..